Eu fiind ca un ApolloCu o mare dragosteL-am simţit mereu acoloPe Ionel ca staroste.
Esti frumos ca un ApolloEsti un june narcisistTe mandresti privind acoloSperand ca nu mai exist!
Ieri am asistat, recunosc, am rezistat câteva minute, la un spectacol grotesc, cu multe valențe comuniste. Am văzut un lider de part...
Eu fiind ca un Apollo
RăspundețiȘtergereCu o mare dragoste
L-am simţit mereu acolo
Pe Ionel ca staroste.
Esti frumos ca un Apollo
RăspundețiȘtergereEsti un june narcisist
Te mandresti privind acolo
Sperand ca nu mai exist!